КЛУБ УСПІШНИХ ДІТЕЙ

Ви уклали накопичувальний Договір страхування життя для Вашої Дитини?

Вітаємо Вас з цією важливою подією!

Ми піклуємось  про те, аби Ви та Ваша Дитина почали отримувати переваги від співпраці з СК «ТАС» вже з першого дня дії Полісу! Адже окрім страхового захисту  Вас та Вашої Дитини, ми подбали про те, аби Дитина мала можливість всебічно розвиватися та пізнавати цей світ лише з кращого боку, ставала лідером та займалася в житті улюбленою справою. Саме тому, ми створили програму лояльності «Клуб успішних дітей».

Учасники Клубу отримають:

  • допомогу у всебічному розвитку дитини (тренінги, семінари, мовні курси­);
  • допомогу в організації дитячого дозвілля (табори, екскурсії, майстер-класи);
  • комплексну інформаційну підтримку з питань підготовки та вступу в кращі ВУЗи України та світу;
  • спеціальні та дисконтні пропозиції від Партнерів «СК «ТАС».

Спеціальні та дисконтні пропозиції від Партнерів «СК «ТАС» Клієнти можуть отримати вже з 1.03.2017 р., пред’явивши картку Клієнта, видану разом з Договором страхування.

Як стати учасником Клубу?

Для нових Клієнтів:

Укласти Договір страхування життя за накопичувальною програмою на користь Застрахованої особи віком від 0 до 17 років включно з відповідними внесками

Для існуючих Клієнтів:

Наявність діючого накопичувального Договору страхування життя, укладеного на користь Застрахованої особи віком від 0 до 17 років включно, з відповідними внесками

Вимоги, щодо розміру загального внеску:

  • від 10 000 грн. (еквівалент в валюті) – при періодичності сплати внесків «одноразово»;
  • від 5 000 грн. (еквівалент в валюті)  – при періодичності сплати внесків «щорічно»;
  • від 3 000 грн. (еквівалент в валюті) – при періодичності сплати внесків «щоквартально», «раз в півроку».
Уточнення:
Загальний внесок = внесок за основною програмою + внесок за додатковою програмою.
Програма «Формула здоров’я» - щорічний внесок не менше 3 000 гривень (у випадку, коли Застрахованою особою є дитина), 5 000 гривень – Застрахована особа - дорослий.

Як отримати всі переваги?

Звертайтесь до наших Партнерів!

ДИТЯЧИЙ ПАРК ПРОФЕСІЙ «KIDLANDIA»

Kidlandia є найбільшим в Україні інтерактивним розважальним парком. Це справжня країна для дітей, зі своїми законами та правилами, власною економікою та грошовою одиницею.

Ваші дітки матимуть змогу відвідати більш ніж 45 ігрових станцій Kidlandia – від пожежної частини до школи мистецтв, від школи піци до салону краси, – та спробувати себе у близько 100 професіях – від лікаря до пілота, від фотооператора до автогонщика. А нещодавно до переліку станцій додалася і "Страхова компанія "ТАС"! 

Наші Клієнти отримають знижку -30% при наявності сертифікату, який видається разом із страховим полісом. Якщо у вас немає такого сертифікату, звертайтесь до нашого Call центру 0 800 500 117

http://kidlandia.ua

+38 044 498 48 48

МІЖНАРОДНЕ ОСВІТНЄ АГЕНТСТВО «ICEA»

Агентство «ICEA» має багаторічний досвід (з 1999 року) співпраці з кращими навчальними закладами США, Канади, Великобританії, Ірландії, Австралії, Франції, Мальти, Німеччини, Швейцарії та Нової Зеландії та інших країн.

Освітнє агентство пропонує учасникам Клубу Успішних Дітей повний комплекс послуг, пов’язаних зі вступом дитини до найкращих закордонних ВУЗів – від профорієнтації до візової підтримки батьків – на спеціальних умовах обслуговування.

http://iceainternational.com

+38 (067) 472-472-3

+38 (050) 472-472-3

+38 (073) 472-472-3

БІЗНЕС-ШКОЛА «АзБУкА ДеНеГ»

Бізнес-школа «АзБУкА ДеНеГ» – інноваційний навчальний проект для дітей, основне завдання якого полягає в підвищенні рівня фінансової грамотності дітей, а через дітей і рівня фінансової грамотності батьків.

Основна мета проекту «АзБУкА ДеНеГ»  - дати дітям базові знання в сфері особистих фінансів, навчити їх правильно розпоряджатися кишеньковими грошима, сформувати уявлення про сімейний бюджет, доходи сім'ї, витрати, про особисте фінансове планування, познайомити з фінансовими інститутами, інструментами та їх можливостями.

 http://azbukadeneg.ua

+38 (099) 005-32-80

+38 (096) 774-65-13

ТВОРЧИЙ ТАБІР «ЧАС ІНДІГО»

«Час Індіго» - міжнародний творчий дитячий табір, де відпочивають діти із різних країн. За 9 років роботи, табір відвідали  більше 9 000 дітей, проведено більше 80 змін, а 85% діток повертаються до табору вдруге. Дитячий табір – це атмосферний дитячий простір, який сприяє особистому та духовному росту. Організатори табору є визнаними професіоналами в сфері дитячого відпочинку як в Україні, так і за кордоном.

 http://indigocamp.com.ua

+38 (044) 361-60-79

+38 (067) 864-97-25

НАЦІОНАЛЬНА ВОЛОНТЕРСЬКА МЕРЕЖА КЛУБІВ «CODE CLUB UA»

Code Club UA – це всеукраїнська мережа безкоштовних факультативних волонтерських клубів кодування для дітей 9-11 років. Проект був заснований у Великій Британії та спрямований на навчання дітей основам програмування. В Україні працює з 2013 р. На сьогоднішній день вже відкрито 186 гуртків з програмування у різних куточках нашої держави! Ваша дитина має унікальну нагоду на безоплатній основі навчитися кодувати та створювати комп’ютерні програми.

 http://codeclubua.org

МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «ІНГО»

МЦ «Інго» - це поліклініка з сучасним лікувально-діагностичним обладнанням та штатом кваліфікованих фахівців з різних напрямів. Багатопрофільність центру дозволяє надати весь необхідний перелік медичних послуг в одному місці, а наявність відділення діагностики робить відвідування центру ще більш зручним для пацієнтів.

https://mcingo.com.ua

+38 (044) 591-50-20

+38 (067) 406-42-43

GREEN COUNTRY - це найбільша в Україні мережа шкіл англійської мови для дітей від 6 до 16 років! 

А ще це 12 років досвіду, 9 філій, 3 міста: Київ, Львів, Харків та більше 3500 студентів.
Школа пропонує не лише комплексні та розмовні курси, а й денні дитячі табори й святкові програми.
Учасники Клубу Успішних Дітей отримають 10% знижки на будь-які програми!

greencountry.com.ua

+38 (063) 990-21-68

ThinkGlobal – школа з демократичною культурою навчання, спрямована на самопізнання та поглиблене вивчення явищ реального світу, набуття навичок впливу на себе, оточення та глобальний світ. Акцентами школи є розвиток глобального мислення дитини, глибинне пізнання світу, а також розвиток спроможностей впливу через власний інтелект та інновації.

Контактний номер:

+ 38 (095) 353-20-98

thinkglobal.xyz/diskonti_dlia_partnieriv

Школи діють у Тернополі, Харкові, Львові, Рівному, Хмельницькому, а також у Київській області (Чайка, ЖК Софія).

"ЗАМКНЕНІ" – це українська мережа квест-кімнат.
Компанія відкрила перший в країні квест чотири роки тому. Сьогодні ж в мережі працює майже 50 квест-кімнат у 6 містах України (Київ, Львів, Харків, Вінниця, Дніпро, Кривий Ріг). Особливість компанії "Замкнені" - акцент на сюжеті, уважність до деталей декорацій і висока технологічність кімнат. Завдяки цьому квести "Замкнені" викликають бурю емоцій, дивують та захоплюють.
Ексклюзивні пропозиції для учасників клубу
Для отримання знижки в розмірі 10% на відвідування квест - кімнат, звертайтесь за номером телефону 0 800 500 117 або пишіть до мессенджеру на нашій сторінці у Facebook та отримуйте свій секретний промокод. Знижка діє на всі кімнати в будні та вихідні дні, та не сумується з іншими пропозиціями які є в мережі на постійній основі.

Контактний номер:

+ 380 93 170 1445

vzaperti.com.ua

Smart Medical Center – це висока якість сервісу та максимальний комфорт для Клієнтів. Лікарі найвищої кваліфікації раді надати свої послуги з таких напрямків як: педіатрія, неонатологія, неврологія, офтальмологія, ендокринологія, лабораторна діагностика, та багато інших.
Члени Клубу Успішних Дітей отримають знижки від 5% до 20% в залежності від типу послуги. Для цього варто лише надати картку Застрахованої Особи під час відвідування клініки.

Контактний номер:

+ 38 (067) 127-03-03

+ 38 (044) 490-25-03

http://smartclinic.kiev.ua

За 25 років діяльності ім’я "ISIDA clinic" стало еталоном у піклуванні про здоров’я жінок та їх малюків.
І тепер клініка пропонує найкращі умови для членів Клубу Успішних Дітей - 15% знижки на пакет досліджень та консультацій “Здорова дитина (дитячий садок)” та “Здорова дитина (школа)”. А це не лише всебічна та якісна перевірка здоров’я Вашої дитини перед дитсадком або школою, а ще й можливість пройти всі необхідні процедури лише за два дні у зручний для Вас час!

Контактний номер:

0 800 60 80 80

isida.ua

Лікувально-діагностичний центр "Healthy&Happy" це 15-тирічний досвід роботи, дві клініки в Києві та широкий спектр консультаційних послуг і медичного обслуговування для дорослих і дітей.
Для членів Клубу центр "Healthy&Happy" підготував круті пропозиції:
1. Педіатр там, де Вам зручніше – на Саксаганського 39А або на Драгоманова 1Н
2. Щорічні медичні огляди для школярів (форма 086-1 /о) з -20% знижкою
3. Медичний огляд для Вашої няні з 20% знижкою
4. Безкоштовна консультація педіатра перед вакцинацією

Контактний номер:

+ 38 (044) 501 02 03

hh.com.ua


За 24 роки діяльності медичний центр "Призма" став синонімом новітніх технологій та високих стандартів роботи в усіх видах стоматологічної допомоги – від гігієни та профілактики до протезування й естетичної реставрації.
Членів Клуба Успішних Дітей очікують приємні знижки на стоматологічні послуги для дітей від 5 до 18 років.

Ексклюзивні пропозиції медичного центру "Призма" членам Клубу Успішних Дітей

Контактний номер:

+38 (044) 425-13-13

prisma13.com


Медичний центр «КЛІНІКА МАНУФАКТУРА» - це новий багатопрофільний медичний заклад, який надає високоспеціалізовану діагностичну, консультативну, хірургічну та реабілітаційну медичну допомогу.

Учасникам Клубу «Клініка Мануфактура» дарує 5% знижки на усі медичні послуги. При чому, знижка розповсюджується не лише на дитину, а ще й на трьох членів родини

Контактний номер:

+38 (044) 200 11 99

manufacturaclinica.com

Дитяча школа раннього розвитку” при Харківському гуманітарному університеті.
Школа працює з 1991 року і має великий досвід у вихованні та навчанні дітей від 1,5 до 6 років.
Висококласні спеціалісти школи допомагають дошкільнятам змалечку розвивати здібності та вміння, зростати як особистість, формувати сімейні цінності і традиції та готуватись (емоційно та функціонально) до вступу у початкову школу.

Учасники Клубу отримають 5% знижки від вартості навчання, а також переважне зарахування до Спеціалізованої економіко-правової школи поза конкурсом.

Контактний телефон:

+38 (057) 716-47-21

сайт

Група компаній DEC
До групи входять компанії, спрямовані на розвиток та освіту як дітей, так і дорослих. Ми віримо, що людина має навчатися та розвиватися усе життя. Тому все, що ми робимо, спрямоване на те, щоб людина навчилася навчатися та робила це із задоволенням. Наша діяльність сфокусована на трьох напрямках:
- Development – постійний розвиток у професійному та особистому плані
- Education – освіта для дітей та дорослих в Україні та за її межами
- Culture – участь у культурних заходах партнерів та проведення власних заходів.

Ексклюзивні пропозиції групи компаній DEC для членів Клубу Успішних Дітей

Адреса: Бульвар Лесі Українки, 23Б
Телефон: (044) 390 76 24
Сайт: dec.ua

Центр Доктор Мельник
У Центрі Ви маєте змогу пройти обстеження стану здоров’я за допомогою унікальної методики - іридодіагностики (по райдужній оболонці ока). Це безболісний, нешкідливий, найбільш точний і швидкий метод виявлення патологічних змін в органах і системах, тому застосовується для огляду навіть маленьких пацієнтів з 1-го місяця життя. Досвід роботи фахівців Центру понад 40 років.
Кожному пацієнту ми підбирається індивідуальна програма оздоровлення, що базується на натуральних методах (фітотерапія, дієтологія, тощо). Для дітей з 3-х років та підлітків Центр пропонує ексклюзивну послугу – розробку індивідуальної характеристики особистості для підбору професії, творчості та хобі.

Пропозиція для учасників клубу: знижка 20% на всі процедури

Адреса: м. Київ, вул. О. Теліги, буд. 25-Б, оф. 24.
(ст. м. «Дорогожичі»)

Додаткова інформація та попередній запис за тел.:
(044) 440 23 25 або (050) 385 01 00
з 10:00 до 17:00 (пн-пт)


Сайт: drmelnyk.com.ua

МІЖНАРОДНА ТЕНІСНА АКАДЕМІЯ
Це сучасний спортивно-оздоровчий комплекс в одному з найбільш екологічно чистих районів України - Пущі Водиці, що пропонує своїм клієнтам:
- 32 критих та відкритих тенісних корти
- професійну команду тренерів
- 2 спортивних басейни
- середню школу-пансіон з онлайн навчанням
- сучасний фітнес клуб
- затишний готель

Для учасників Клубу Успішних Дітей Міжнародна тенісна академія має чудову літню пропозицію: 10% знижки на дитячий оздоровчий табір або на літні карти (абонементи) для дітей з 1.06 по 31.08.

Адреса: м. Київ, Пуща Водиця, вул. Міська, 9

тел.: (044) 33 99 77 0


Сайт: tennis-academy.com.ua

JUMP PARK
Це перший на півдні України критий activity комплекс, який знаходиться в Херсоні і пропонує активний сімейний відпочинок і спортивний розвиток.
Величезні батути, Extreme Zone, кімнати для дитячої творчості, кафе на території Комплексу.
Найкращі Дні Народження для улюблених дітей створюються саме у JUMP PARK. Тут кожен знайде для себе заняття за інтересами і талантами!

Адреса: м. Херсон, вул. Залаегерсег, 18. ТРЦ FABRIKA

+38 050 553 50 09 або +38 068 553 50 08


Сайт: jumppark.com.ua

MEDION
Медичний лікувально-діагностичний центр, розташований в Полтаві.
Центр пропонує глибинну діагностику внутрішніх органів і систем організму, комплексне лікування захворювань та інфекцій, а також профілактику ускладнень й рецидивів. Кваліфіковані фахівці, доктора медичних наук, академіки та професори - ось хто чекає вас в лікувально-діагностичному центрі Медіон!

А на учасників Клубу Успішних Дітей в Центрі чекають ще й приємні знижки:
-7% знижки на дитячу стоматологію
-10% знижки на дитячу фізіотерапію
подарунковий сертифікат на відвідування галокамери (“соляної кімнати”) за умови придбання будь-якої іншої послуги для дітей.

Адреса: м. Полтава, вул. Сінна, 37.

0-800-509-003 (безкоштовно)

Сайт: medion.pl.ua

 

Офіційні правила Клубу

Спеціальні пропозиції від Партнерів Клубу