Довгостроковий кредитний рейтинг СК «ТАС» підвищено до рівня uaAА

01 грудня 2016 р. на засіданні Рейтингового комітету агентства «Кредит - Рейтинг» було прийнято рішення про підвищення довгострокового кредитного рейтингу ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «Страхова компанія «ТАС» до рівня «uaAА». Прогноз рейтингу – стабільний.

При оновлені рейтингу була використана повна фінансова звітність Компанії за 9 місяців 2016 р., а також внутрішня інформація, надана Компанією в ході рейтингового процесу.

Позичальник або окремий діловий інструмент з рейтингом uaAA  характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Стабільний прогноз вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рейтингу протягом року.

Агентство також підтвердило рейтинг надійності страхової компанії на рівні «uaAins», що підтверджує: платоспроможність Компанії, її репутація та лояльність по відношенню до Клієнтів набагато вище, ніж у інших страхових компаній з більш низьким рівнем рейтингу.


Надійність СК «ТАС» з року в рік підтверджується лідируючими позиціями компанії на ринку послуг зі страхування життя в Україні, високим рівнем забезпечення основної діяльності страховими резервами, показниками ліквідності та платоспроможності, відсутністю заборгованості за банківськими кредитами та іншими позиками, а також інформаційною відкритістю та прозорістю.

 

Інші новини Компанії читайте тут