Подбай про свій фінансовий спокій – отримай максимальний страховий захист від СК «ТАС»

Навіть співробітники найризикованіших професій отримують травми в побуті. Це ще раз підтверджує той факт, що кожен з нас ходить під Богом і може захворіти або отримати травми в будь-який момент. Тому важливо вчасно подбати про свій фінансовий захист та оформити Договір страхування життя з максимальним набором страхових ризиків, як це зробив співробітник МНС.

В зв’язку з вибором професії та щоденно наражаючись на небезпеку молодий чоловік прекрасно усвідомлює вартість людського життя. Тому 01 липня цього року 26-річний житель Хмельницької області прийняв рішення укласти 20-річний Договір страхування життя за накопичувальноюпрограмою «ТАС - Лайф». Крім накопичувальної складової він також подбав і про свій страховий захист, обравши максимальний набір ризиків за програмою. І вже менш ніж через тиждень після початку дії Договору страхування, збираючи врожай вишні, чоловік отримує травму – «закритий перелом 5 - тої п'ясткової кістки лівої кисті зі зміщенням».

Клієнт миттєво викликав швидку допомогу, його транспортували в лікарню, де він знаходивсяпротягом 9 днів після того як йому провели хірургічне втручання. Після виписки з лікарні чоловік перебував на амбулаторному лікуванні ще 2 тижні. Таким чином згідно з умовами програми «ТАС - Лайф» у Клієнта одночасно спрацювало п’ять страхових випадків, які були передбачені його Договором страхування, а саме:

  • Травматизм;
  • Виклик швидкої допомоги з подальшою госпіталізацією в результаті нещасного випадку;
  • Госпіталізація в результаті нещасного випадку;
  • Хірургічне втручання в результаті нещасного випадку;
  • Тимчасова втрата працездатності після госпіталізації в результаті нещасного випадку.

Загалом  за  усіма  страховими  випадками  СК «ТАС»  здійснила  страхових  виплат  на  суму  майже  7 тис. гривень.

Є досить відомий вислів про страхування життя, який розкриває суть страхування життя:«Страхування життя подібно парашуту. Якщо у Вас його немає, коли воно необхідне – Вам воно вже більше ніколи не знадобиться!».hhh