Ганну Панфілову призначено Членом Правління СК «ТАС»
 
Новим Членом Правління та фінансовим директором АТ «СК «ТАС» (приватне) призначено Ганну Панфілову.
Рішення було прийнято Наглядовою радою компанії 19 січня 2016 року.
 
На новій посаді Ганна Владиславівна відповідатиме за фінансовий напрямок розвитку компанії. Свою кар’єру у СК «ТАС» Ганна Панфілова розпочала в якості актуарія компанії у 2007 році, а безпосередньо перед новим призначенням протягом восьми років обіймала посаду начальника Управління актуарних розрахунків в АТ «СК «ТАС» (приватне).
 
Вищу освіту за спеціальністю математика та кваліфікацію магістр математики Ганна Владиславівна отримала у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут», який закінчила з відзнакою у 2005 році.
 
«Ганна Владиславівна – професіонал з новими ідеями, свіжим поглядом на тенденції щодо розвитку ринку страхування життя та колосальним досвідом. Вона відмінно зарекомендувала себе на позиції начальника Управління актуарних розрахунків, тому рішення про її призначення було прийнято без вагань. Ми впевнені, що Ганна Владиславівна реалізує себе на посаді фінансового директора та впровадить нові позитивні зміни у Компанії», - прокоментував призначення Голова Правління СК «ТАС» Андрій Власенко.