Підсумки діяльності СК «ТАС» за 1 квартал 2016 року

Страхова компанія «ТАС» підвела підсумки роботи за 1 квартал 2016 року як завжди продемонструвавши високі фінансові показники своєї діяльності. Окрім того, в умовах сучасних тенденцій Компанія продовжує вдосконалюватися та впроваджувати нові сервіси та технології.

Отже, за результатами 1 кварталу 2016 року СК «ТАС»:

  1. Виплатила своїм Клієнтам за страховими випадками 25,91 млн. грн, що на 8,53 млн. грн більше, ніж у 1 кварталі 2015 року;
  2. Залучила на 15,93 млн. грн страхових премій більше, ніж за аналогічний період минулого року. Загальна сума надходжень за квартал склала 65,83 млн. грн;
  3. Примножила страхові резерви та активи Компанії: страхові резерви становлять 1,34 млрд. грн., активи Компанії відповідно 1,51 млрд. грн.

 Доводимо до Вашого відома, що провідними спеціалістами АТ «СК «ТАС» (приватне) протягом перших трьох місяців цього року було розроблено та впроваджено новий сервіс для Клієнтів, у яких завершується накопичувальний Договір страхування життя - «Виплата протягом 1 дня», розроблений разом із партнером – АТ «ТАСКОМБАНК», а також програму для учасників недержавних пенсійних фондів «ТАС-Пенсіон», яка забезпечить комфортний перехід Клієнтів для отримання виплат у СК «ТАС».

 Перший квартал ознаменувався запуском офіційної сторінки компанії у Facebook /taslifeofficial/. Відтепер ми маємо змогу спілкуватися зі своїми Клієнтами та ділитися цікавою інформацією практично 24 години на добу.

 «Життя прискорюється! Світ змінюється! Не виключенням є і галузь страхування життя. Страхова Компанія «ТАС» іде в ногу з новітніми технологіями та сучасними тенденціями, задовольняючи зростаючі потреби Клієнтів та фінансових консультантів» - Максим Бордюг, Заступник Голови Правління АТ «СК «ТАС» (приватне).