Підсумки діяльності СК «ТАС» за перше півріччя 2016 року

Страхова компанія «ТАС» підвела підсумки роботи за перше півріччя  2016 року.

Характеристика основних показників діяльності Компанії станом на 30.06.2016 року:

  1. Активи в порівнянні до 6 місяців 2015 року приросли на 20% та складають  1,5 млрд. грн.
  1. Страхові резерви приросли на 21% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року та склали 1,3 млрд.грн.
  2. Було зібрано 126 111 тис.грн. страхових премій, що на 22% більше ніж за 6 місяців 2015 р.

 

У  2-му кварталі ми:

  • Створили серію анімаційних роликів про страхування для Фінансових Консультантів («Пенсія», «Накопичення» (дорослі та діти), «Захист»), а також для нашого партнера - АТ «ТАСКОМБАНК».
  • Обновили зовнішній вигляд сайту та розпочали  email-розсилки зі спеціальними пропозиціями та корисною інформацією для наших Клієнтів.
  • Випустили черговий випуск професійного видання для Фінансових консультантів «Пульс Життя». Тема номеру – хвороби легень, андеррайтинг та цікаві кейси із практики компанії.
  • Продовжили розвиток проекту «TAS Financial Adviser».  Відтепер пінгвін Еріс може спілкуватися з фінансовими консультантами в чаті «Facebook» та допомагати у розрахунках.
  • Розробили новий продукт «Скарбничка» - аналог банківського депозиту, який допоможе Клієнтам з різним рівнем доходу розпочати накопичення капіталу.
  • Виплатили 8 234 047 грн. Клієнтам по  «Дожиттю» в день їх звернення до відділення АТ «ТАСКОМБАНК». Сервісом «Виплата в один день»  скористалися близько 70% Клієнтів, у яких закінчився Договір страхування життя.