Підсумки діяльності компанії за 9 місяців 2017 року

Борисенко Ростислав ЮрійовичБорисенко Ростислав Юрійович, заступник Голови Правління “СК “ТАС”:

"Вважається, що страхування життя - річ консервативна, але ми розуміємо, що без руху вперед, без нових технологій та підходів до Клієнта неможливо залишатись лідером. Тому ми інвестуємо багато часу і коштів, аби наші Клієнти почували себе комфортно з першого моменту знайомства з Компанією та протягом усього часу спільної діяльності!

...........................................................................................................................................................................

Характеристика основних показників діяльності Компанії станом на 30.09.2017 року:

  1. Застрахованих осіб за цей період - 253 484 чоловіка.
  2. Ми здійснили страхових виплат на загальну суму 121, 12 млн. грн.
  3. Було зібрано 322,2 млн. грн страхових премій
  4. Укладено 75 424 Договорів страхування життя
  5. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року темп росту склав + 53,57% 
  6. Страхові активи та резерви приросли та складають 2,32 та 1,97 млрд. грн. відповідно

 

В 3 кварталі ми:

 

  • В черговий раз стали лідерами ринку за страховими виплатами, та входимо в ТОП-3 компаній страхування життя за основними показниками.
  • Забезпечили нашим Клієнтам високий рівень дохідності за програмою “ТАС-Інвест”: з початку року 20,8%  у гривні, та 7,4% у доларах .
  • Створили канал у Telegram (t.me/TASlife). Тепер дізнаватися останні новини Компанії та отримувати корисну інформацію про страхування життя стало ще зручніше!
  • Поміняли формат блогу Компанії (blog.taslife.com.ua) Тут ми плануємо публікувати тематичні статті, наші результати роботи, розповідати про життя Компанії та їх співробітників.

Скачати звіт у pdf