Пройшла чергова зимова конференція власної агентської мережі СК «ТАС»
Цієї зими зимова конференція відбувалася у готельному комплексі «Братислава» у м. Києві. У масовому заході прийняло участь 50 кращих представників агентської мережі, серед яких були і  фінансові консультанти, і менеджери груп, і директори агенцій та регіональні директора.
 
Конференція проходила під назвою «У житті як у кіно». На конференцію, вже традиційно, були запрошені зовнішні спікери. Цього року ними стали: Сударкін О., керівник відділу тренінгів та консалтингу компанії «Pucelik Consulting Group»; Єлейко Т. Я., керівник Департаменту по питанням інвестиційної діяльності ПАТ «КУА «ОТП Капітал»; Дудко В. В., директор по роздрібному бізнесу АТ «ТАСКОМБАНК»; Глазков Д. І., керівник проекту АТ «СК «ТАС» (приватне).
 
Традиційно виступали перед фінансовими консультантами Голова Правління АТ «СК «ТАС» (приватне) Власенко А. Л. та Директор Агентської мережі – Сахно О. Г. Вони ознайомили з амбіційними планами компанії та Власної агентської мережі на 2016 рік та підвели підсумки 2015 року.
 
Приємним та несподіваним сюрпризом став виступ акціонера компанії - Сергія Леонідовича Тігіпко, який розповів про плани цілого холдингу на 2016 рік та про зміни, які відбудуться вже у поточному році.
 
По завершенню усіх чекав святковий банкет та церемонія нагородження.
 
Поверталися усі додому сповнені натхненням, позитивними емоціями та наповнені енергією для звершення усіх поставлених цілей.
 
Інші новини дізнавайтеся на сайті компанії в розділі «Новини».