СК «ТАС» - національний лідер ринку страхування життя

У вересні місяці вийшов черговий випуск журналу «Insurance Top» з  результатами діяльності страхових компаній за І півріччя 2015 року.

Так, чільне перше місце Страхова компанія «ТАС» займає за сумою страхових  резервів в понад 1 млрд. грн, також варто відзначити, що у порівнянні з аналогічним періодом 2014 року резерви зросли майже на 50%. За обсягом активів Компанія посідає друге місце – 1,25 млрд. грн., в тому числі 62% яких є ліквідними активами. Загалом сума активів на 25% перевищує розмір страхових резервів, що свідчить про високий запас фінансової стійкості Компанії.

За звітний період АТ «СК «ТАС» (приватне) отримала 103,6 млн. грн. страхових премій та посілатретє місце в рейтингу. 52% платежів це кошти, які Клієнти довірили нам на довгострокову перспективу. За сумою здійснених виплат Компанія також знаходиться на третьому місце із загальною сумою виплат  52,6 млн. грн., при цьому максимальна сума однієї страхової виплати склала 564 тис. грн.

«Довіра нашого Клієнта – це найдорожчий скарб для нас. Тому з року в рік вже протягом 15 років «СК «ТАС» своїми фінансовими показниками доводить, що є надійним та стабільним фінансовим партнером для своїх Клієнтів. Хочемо нагадати, що Страхова Компанія «ТАС» є національним лідером ринку страхування життя, тобто єдиною українською компанією, яка  вже довгий час займає місця в ТОП - 3 рейтингу страхових компаній за версією журналу «Insurance Top». Тому звертаємось до наших Клієнтів зі словами вдячності за Вашу довіру, а потенційних Клієнтів хочемо закликати обирати українське» - прокоментувала Начальник Управління маркетингу та методології Наталія Стихальська