СК «ТАС» підтвердила свій рейтинг надійності на рівні uaAins

На засіданні Рейтингового комітету агентства «Кредит - Рейтинг» 03 червня 2016 року було прийнято рішення про оновлення рейтингу надійності страхової компанії та кредитного рейтингу Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «ТАС» на рівні «uaAins» та «uaA», що означає – «стабільний».
Рейтинг надійності страхової компанії: uaAins
Кредитний рейтинг: uaA (довгостроковий кредитний рейтинг за Національною рейтинговою шкалою)
При оновлені рейтингу була використана повна фінансова звітність Компанії за 2015 рік та І квартал 2016 р., а також внутрішня інформація, надана Компанією в ході рейтингового процесу.
Надійність страхової компанії з рейтингом uaAins знаходиться на високому рівні. Платоспроможність такої Компанії, її репутація та лояльність по відношенню до Клієнтів набагато вище, ніж у інших страхових компаній з більш низьким рівнем рейтингу.
Надійність СК «ТАС» з року в рік підтверджується лідируючими позиціями компанії на ринку послуг зі страхування життя в Україні, високим рівнем забезпечення основної діяльності страховими резервами, показниками ліквідності та платоспроможності, відсутністю заборгованості за банківськими кредитами та іншими позиками, а також інформаційною відкритістю та прозорістю.

Інші новини Компанії читайте тут