СК «ТАС» та «КредитМаркет» вийшли на новий рівень співпраці

СК «ТАС» та «КредитМаркет» розпочали співпрацю у сфері накопичувального страхування життя. Відтепер в мережі «КредитМаркет» можна скористатися не лише якісним сервісом кредитування, а й оформити накопичувальний продукт «Щаслива сімка» від СК «ТАС».

«Щаслива сімка» - вдале поєднання переваг накопичення необхідних коштів та фінансового захисту близьких людей. Всього за 3 000 або 5 000 гривень в рік Клієнт отримає страхове покриття у разі настання 7 (семи) різних страхових випадків, які можуть статися у житті кожної людини. Крім того, заощаджуючи незначні кошти вже сьогодні, через 10 років, після закінчення терміну дії Договору, Клієнт отримає значний капітал для реалізації своїх мрій.

Якщо Вас зацікавила інформація про накопичувальне страхування життя Ви зможете звернутись до відділень «КредитМаркет» та отримати кваліфіковану консультацію менеджера.

Довідка:

Фінансова компанія «Центр Фінансових Рішень» (ТМ «КредитМаркет») працює на ринку України більше 7 років. Компанія є кредитною установою і має право на надання кредитів за рахунок власних і залучених коштів на підставі ліцензії Держфінпослуг України АВ № 580561 від 11.01.2012г.

ФК «ЦФР» здійснює кредитування роздрібних клієнтів та продаж додаткових послуг через мережу «КредитМаркет» і відділення партнерів. Мережа «КредитМаркет» нараховує понад 130 відділень і точок продажів, представлених в найбільш привабливих районах міст і великих торгових центрах по всій Україні. Компанія має успішний досвід впровадження проектів споживчого кредитування клієнтів, які роблять покупки онлайн, співпрацює з провідними інтернет-магазинами України. Контакт-центр «КредитМаркет»: 0-800-308-707. www.KreditMarket.ua

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «СТРАХОВА КОМПАНІЯ « ТАС» - Національний лідер України на ринку страхування життя. Працює з 2001 року як правонаступник ЗАТ «Страхова компанія «ПриватПоліс», заснованої в 2000 році. Сьогодні компанія є однією з провідних та найбільш авторитетних страхових компаній в Україні, яка пропонує своїм Клієнтам широкий спектр сучасних та інноваційних програм індивідуального та корпоративного убезпечення життя разом з якісним професійним обслуговуванням. Страхова компанія «ТАС» входить до складу однієї з найбільших в Україні фінансово-інвестиційної групи «TAS GROUP»