СК «ТАС» в черговий раз підтвердила свій рейтинг надійності на рівні uaAins
На засіданні Рейтингового комітету агентства «Кредит - Рейтинг»  22 грудня 2015 року було прийнято рішення про оновлення рейтингу надійності Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «ТАС» на рівні «uaAins».
 
При оновлені рейтингу була використана повна фінансова звітність Компанії за 9 місяців 2015 року, а також внутрішня інформація, надана Компанією в ході рейтингового процесу.
 
Страхова компанія «ТАС» увійшла до групи найбільш стійких та відкритих компаній. Страхова компанія з високим рівнем надійності характеризується низькою вірогідністю виникнення проблем із своєчасним здійсненням страхових виплат або поверненням накопиченого капіталу, що надає впевненості Клієнтам у поверненні вкладених коштів та формує у них великий кредит довіри. Нагадаємо, що АТ «СК «ТАС» за 9 місяців 2015 року вчасно виконала зобов’язання перед своїми Клієнтами на суму більш ніж 80 млн. грн.
 
Вже багато років поспіль СК «ТАС» демонструє високі фінансові показники, займаючи лідируючі позиції на ринку страхування життя в Україні.
 
Інші новини Компанії читайте тут.