Як не помилитися у виборі надійної страхової компанії

Як не помилитися у виборі надійної страхової компанії?


Корпоративним Клієнтам визначитися простіше, оскільки вибір відбувається на рівні інвесторів, що мають достатню інформацію. Фізичні особи свій вибір здійснюють на основі думки знайомих або під впливом страхових агентів. До основних параметрів вибору страхової компанії можна віднести наступні.

  • Насамперед, це обсяг зібраних премій. Цей показник свідчить про рівень довіри до компанії на ринку.
  • Чималу роль відіграє розмір статутного капіталу та якісний його склад.
  • Рейтинг. Перша п'ятірка компаній вже себе зарекомендувала на ринку і довела свою життєздатність. Не зайвим буде також довідатися про структуру продуктового портфелю компанії. Широка лінійка продуктів надає можливість вибору, хоча звичайно активно продаються тільки один-два з них.
  • Наявність Клієнтів - фізичних осіб. Якщо їх немає, це означає, що компанія не вміє продавати свої продукти і не вміє цінувати своїх клієнтів, або можливо їй просто не довіряють. При цьому важливо знати кількість клієнтів і яка частина внесків належить їм. Скажімо, якщо клієнтів всього 5 і їм належить 100% усіх страхових внесків, значить компанія не надійна, оскільки від кількості клієнтів залежить концентрація ризику. Якщо Клієнтів надто багато і середній внесок на кожного Клієнта становить менше 100 доларів, слід поцікавитись: "чому?". Можливо така компанія просто не займається накопичувальними або пенсійними видами страхування і Вам не підходить.
    Корпоративним Клієнтам обов'язково варто поспілкуватися з головним офісом, який вирішує половину всіх питань, що виникають у процесі співпраці. Приватній особі немає необхідності зв'язуватися з головним офісом, оскільки йому простіше вирішити всі питання на місці з фінансовим консультантом. Проте, Договір та страховий поліс в обов'язковому порядку повинен підписувати центральний офіс. Якщо договір зі страхування життя складає фінансовий консультант — поцікавтесь чому, можливо у компанії погано налагоджені бізнес-процеси, або ж вона неадекватно здійснює управління ризиками.