Перестрахування

Партнери Страхової компанії "ТАС" з перестрахування – дві найбільші міжнародні компанії GEN RE та IGP. Перестрахові компанії - партнери СК «ТАС» регулярно отримують найвищі рейтинги надійності у найвідоміших міжнародних рейтингових агентствах.Станом на 2017 рік компанії GenRe та IGP мають наступні оцінки:


Рейтингове
агентство
GenRe IGP
Moody's Aa1 A1
Standard & Poor's AA+ AA-
A.M. Best A++ A+


Компанія GEN RE почала свою діяльність у 1921 році. Головний офіс знаходиться у місті Кельн, Німеччина. 
Лист про співпрацю GEN RE з АТ "СК "ТАС" (приватне) можна переглянути тут

IGP – це інструмент оптимізації програм страхування персоналу для глобальних міжнародних корпорацій і лідер в галузі управління бонусними (соціальними) програмами, визнаний за гнучкий підхід та високу якість обслуговування клієнтів.

Заснована в 1967 році, International Group Program наразі об’єднує 830 корпорацій у більш ніж 70 країнах світу та є частиною перестраховика John Hancock, США, підрозділ корпорації Manulife Financial. Manulife Financial та John Hancock - це всесвітньо відомі бренди, які витримали фінансову силу та чесність протягом більше століття. Кожен з мережевих партнерів IGP був обраний за лідерство та стабільність в галузі страхування та/або пенсійного страхування своєї країни. Кожен з них є визначною та авторитетною компанією, що пропонує якісні послуги за конкурентоспроможними цінами, а також високий рівень кваліфікації та ноу-хау, які можуть надавати лише провідні інституції. При виборі мережевих партнерів менеджмент IGP проводить ретельне дослідження, оцінюючи кожну компанію за своєю фінансовою стабільністю, андеррайтинг та якість обслуговування.
Лист про співпрацю IGP з АТ "СК "ТАС" (приватне) можна переглянути тут.
Gen Re

MADANES ADVANCED HEALTHCARE SERVICES (ІЗРАЇЛЬ)

Компанія заснована в 1972 році в Ізраїлі, спеціалізується на створенні та адмініструванні програм медичних послуг для найбільших страховиків по всьому світу.

Сьогодні MADANES – це:
  • Більше 2 млн Клієнтів по всьому світу.
  • Більше 450 андерайтерів, ризик-менеджерів, юристів, лікарів та консультантів.
  • 900 медичних закладів у Європі, США, Азії, в яких працюють фахівці із світовим ім’ям.
Детально можна прочитати тут